איתור נזילות בקירות בתים

חברות ליקויי בנייה מעסיקות מומחים בתחומים כגון . הנדסת הבניין אינסטלטורים ומומחי אינסטלציה על מנת לאתר נזילות בצינורות גלויים ובצינורות המצויים בתוך קירות הבית
כאשר יש נזילה בבית, נזהה בעיקר את תוצאותיה החמורות, אך לא תמיד נוכל לזהות את מקור הנזילה, מה גרם לנזילה והיכן יש צינור סדוק או גומייה ישנה שצריך להחליף. ברשותן של חברות ליקויי הבנייה מכשור טכני מתקדם אשר באמצעותו ניתן לאתר את הגורמים לנזילה ולעקור את בעיית הנזילה מן השורש.
כאמור, באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם, מומחי האינסטלציה מטעם חברות ליקויי הבנייה מאתרים את הנזילה בין היא מצינור גלוי ובין אם היא מצויה בצינור בתוך קירות הבית. מדובר על מכשור מתקדם הכולל מצלמה המזהה זרימה ודליפה של מים גם מעבר לקירות המבנה ובתוך הקירות. עלותו של המכשור המתקדם יקר ולכן הוא איננו מצוי אצל קבלני אינסטלציה פרטיים אלה בעיקר אצל חברות ליקויי בנייה ואצל חברות המתמחות באיתור וגילוי של נזילות.
התוצאה ההרסנית של נזילות בדירה עשויה להסתכם בשיפוץ בעלות של עשרות אלפי שקלים. לכן כטיפול מונע, מומלץ לערוך בדיקת איתור נזילות כל חמש שנים וזאת על מנת לוודא כי לא קיימת נזילה במבנה שתוצאותיה עלולות להסב לקירות הדירה נזק רב ולחייב את בעלי הדירה בשיפוץ יקר של הדירה וטיפול בקירות שנפגעו מהנזילה.
חברות ליקויי בנייה אשר אמונות על איתור נזילות ותחומים נוספים עורכות ביקורת בדירות יד שנייה ודירות חדשות מקבלן. חברות ליקויי הבנייה מעסיקות מומחים בתחום הבנייה והנדסאי בניין האמונים על איתור וגילויי ליקויי בנייה. כאמור, יש חשיבות יתרה לאיתור מוקדם של דליפות ונזילות בתוך הקירות ומעבר לקירות שכן עלות שיפוץ הנזקים הנגרמים מנזילות גבוהה ולכן כדאי לחסוך בעלויות שיפוץ מיותרות בעתיד

מאמר אחר על בדיקת בתים

About the Author

כתיבת תגובה