בדיקת בתים

במהלך רכישת דירה חדשה מקבלן חייבים לערוך בדק בית מקיף לנכס, על מנת לבצע בקרה ובדיקה אחר הליקויים השונים אשר עלולים להופיע במהלך הכניסה לדירה. הבעיות השכיחות ביותר שעשויים לעלות עם הכניסה לנכס ועלינו לאתרן בשלבים המוקדמים של הרכישה הן: בעיות רטיבות, נזילות ואיטום של הדירה, סדקים,  ובעיות יציבות של הדירה. כמו כן, חשוב לבדוק שהדירה והבניין עומדים בתקנים המחמירים של עמידות בפני רעידות אדמה ונזקים סביבתיים נוספים.

החברות השונות המציעות שירותי בדק בית או בדיקת דירה,מעסיקות מהנדסים מקצועיים שתפקידם לאתר שלל ליקויי בנייה הקיימים במבנה או בדירה. מרבית החברות מנהלות את הטיפול בליקויים ישירות מול בעלי הדירות או מול הקבלן וחוסכות לבעלי הדירה כאב ראש מיותר בתחום רחב ומסובך. בעיות של רטיבות, תשתיות מיושנות ובנייה לקויה הן תופעות ששכיחות יותר בקרב הבתים והדירות שנבנו במהלך המאה ה-20, לפני שליקויי הבנייה יגרמו לנזק ולהוצאות כספיות בלתי צפויות יש לאתרן ולטפל בהם במהרה.

About the Author

1 thought on “בדיקת בתים

    • בדיקת בתים לפני קניה…

      הסבר על בדיקת בתים לפני קנייה: מה זה בעצם "בדק בית" ומדוע זה דבר חשוב לעין ערוך, בבואכם לקנות דירה עוד טרם חתימתכם על חוזה עם בעל הנכס. הזמנת בדק בית יכולה להצילכם מקניית חתול בפח….

כתיבת תגובה