בית השקעות

איך למזער הפסדים בתיקי מניות
על ידי ניתוח מצבו של השוק יידע מנהל בית ההשקעות מהם ערוצי ההשקעה הטובים ביותר. מטבע הדברים אין ניהול תיקי מניות שאין בו סיכונים. כדי למזער את הסיכונים חיוני להקפיד, לערוך מעקב ולבדוק את תיק ההשקעות באופן תמידי.
לעתים, אף אם מנהלים את התיק בצורה נכונה ומקצועית ייתכנו הפסדים. גם בית השקעות הפועל במקצועיות ובמרב האחריות, לא יהיה יכול למנוע הפסדים בזמנים אשר בהם השוק אינו רגוע ולא צפוי.
ניהול הסיכונים הנכון ביותר
כדי לנהל סיכונים באופן נכון ואחראי יש לבנות אסטרטגיה מקיפה מבחינה כלכלית , לבדוק באופן קבוע את רמת הסיכונים , למכור ולקנות ניירות ערך בהתאם למצבו של השוק.
נכון , יש אפשרות להעצים את ההכנסות והרווחיות תגדל . ניהול תיק מניות יכול להיעשות במוסדות הבנקאיים או בכל בית השקעות. ניהול תיק מניות באופן אישי ובחירת התמהיל הראוי של מרכיבי התיק הוא גורם חשוב המשפיע על הרווחים שמניב התיק.
הניהול המקצועי של תיקי המניות שלכם
ניהול תיק מניות נעשה בשיתוף עם הלקוח. נציגי בית השקעות יבחרו עם הלקוח את אפיק ההשקעה המתאים בשבילו, את רמת הסיכונים ואת הפוטנציאל של הרווחים הגלומים בתיק. ניהול תיק מניות דרך בית השקעות מניב על פי רוב תוצאות טובות יותר מאשר ניהול עצמאי או על ידי הבנק. בית השקעות אינו קרנות נאמנות. האינטרס של הקליינט לא תמיד עולה בקנה אחד עם האינטרסים של קרנות הנאמנות. רק טובת הלקוח נמצאת מול עיניו של בית ההשקעות ולכן בית ההשקעות משקיע בהשקעות רבות .

אודות  ניהול סיכונים פיננסיים באתר חברת מרווחים

קרא כיצד ניתן להעריך השקעה טובה