מכשירי קשר לרכבים, ציוד קשר

ציוד קשר הוא עולם ומלואו ויש מגוון פריטים המשתייכים לעולם זה אותם ניתן לרכוש, ביניהם מכשירי קשר לרכב. כדאי לדעת כי ניתן לרכוש מחברה מובילה בתחומה מכשירי קשר קבועים או ניידים לרכב, והמכשיר נועד לספק מענה מושלם לצרכי הלקוח. עם זאת, יש להקפיד על רכישת ציוד איכותי ומתקדם עם ממשק נוח וידידותי, בעל כיסוי תדרים נרחב והספק שידור גבוה.

למי מיועד מכשיר קשר לרכב?

מכשירי קשר לרכבים מיועדים למגוון לקוחות: פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בין השאר, המכשיר מיועד לבעלי ג'יפים ורכבי עבודה הזקוקים לתקשורת בין המשרד לבין הנוסעים ברכב או בין כלי רכב שונים. ציוד כמו מכשיר קשר לרכב מהווה פתרון מושלם לרכבי ביטחון, לניידות ולסיירים, למוקדי ביטחון, לעובדים בשטח ולג'יפאים.

ניתן לרכוש מכשיר קשר נייד לטווח קצר, בינוני או ארוך. ככל שהמכשיר מקצועי ואיכותי יותר – כך מחירו עולה. חשוב לציין כי רכישת ציוד קשר כמו מכשיר קשר המיועד לרכבים מחייבת לרוב אישור ממשרד התקשורת. יש לרכוש רישיון הפעלה ממשרד התקשורת באופן נפרד – עלות הרישיון כיום היא כ-100 שקלים לשנה.

  מגוון דגמי מכשירי קשר וההספקים של כל מכשיר

רכישת מכשירי קשר אינה דבר של מה בכך, מאחר שלכל לקוח דרישות ייחודיות משלו. לכן, חשוב לפנות רק לחברה מקצועית המשווקת מגוון מערכות קשר וציוד איכותי ובטיחותי העומד בכל התקנים הנדרשים בארץ ובחו"ל. ישנם דגמים של מכשירי קשר המיועדים לרכבים אשר מצוידים בממשק נוח עם צג LCD מואר. בדגמים פשוטים לרוב אין צג דיגיטלי.

כמו כן, את הציוד יש לבחור בהתאם להספק הרצוי, וחשוב לבחור במכשיר קשר גם לפי מידות המכשיר ובהתאמה לסוג הרכב ולמרחק הנדרש כדי לקלוט את השידורים באיכות גבוהה.

בשנים האחרונות גבר הביקוש למכשירי קשר לרכבים, במיוחד בקרב ג'יפאים היוצאים לטיולי שטח ארוכים בהם אין קליטה של מכשירי הטלפון הסלולרי. כמו כן, בגלל המצב הביטחוני בארץ גברה הדרישה לציוד קשר מתקדם ואמין על מנת לספק מענה מקצועי לדרישות הייחודיות של הלקוחות השונים, ביניהם קציני ביטחון, סיירים, רכזי ביטחון ביישובים ובמפעלים, חקלאים העובדים בשטח ונהגים אחרים המבלים שעות ארוכות בשטחים פתוחים.

 

About the Author

כתיבת תגובה