עיצוב בית לפני שיפוץ או מכירה

אנו חיים בתקופה שבה המונח "מיקור חוץ" נכנס לשימוש במגוון תחומים. בין התחומים הללו ניתן לציין גם את תחום עיצוב הפנים. עיצוב פנים, כמו מקצועות חופשיים רבים אחרים מצריך מבעל המקצוע כישרון מיוחד שאינו נפוץ בכל מקום. אם גם אתם רוצים לעצב מחדש את ביתכם והינכם עומדים בפני שיפוץ רציני או בפני רכישת דירה חדשה כדאי שתיקחו בחשבון את הצורך בשכירת שירותי עיצוב פנים מקצועיים – כאלו שיידעו לקחת את החזון שלכם, את האופי שלכם ולהטמיעו בתוך ביתכם החדש.

ייעוץ אדריכלי לפני שיפוץ או לפני קניית דירה -ליחצו כאן

עיצוב בית – לבד או עם מעצב פנים?

האם אתם בעלי התכונות ההכרחיות לצורך עיצוב פנים ביתכם? על שאלה זו עליכם להשיב באובייקטיביות תוך נטרול האגו שגורם לנו לעתים לקפוץ מעל הפופיק. עיצוב פנים הוא לא דבר של מה בכך ומקצוע זה מצריך כישורים מסוימים אשר חלקם מולדים וחלקם נרכשים ועל-כן, יכול מאוד להיות שאת התכונות המולדות אמנם יש לנו, אך את התכונות הנרכשות טרם הספקנו לרכוש במהלך חיינו. לא מעט חברות ופרילנסרים מציעים שירותי עיצוב פנים בארץ ובחירת מעצב פנים טוב וקשוב לצרכי לקוחותיו יכולה להיות מטלה לא פשוטה כלל וכלל.


בחירת מעצב פנים לבית שלנו


בבואנו לבחור מעב פנים מסוים, עלינו לקחת בחשבון מספר פרמטרים הכרחיים: 1. המלצות – בחירת מעצב פנים עפ”י המלצה היא בדרך כלל הדרך הטובה ביותר ובעלת הסיכון הנמוך ביותר לאכזבות. אם אהבנו את עבודתו של מעצב הפנים בביתה של חברה שלנו, מדוע שלא נשכור את שירותיו לעיצוב פנים של ביתנו שלנו? 2. ניסיון – כאמור, ניסיון ומיומנות משחקים תפקיד חשוב מאוד ביכולותיו האישיות של כל מעצב פנים. יש לוודא כי מעצב הפנים המועמד מגיע עם המלצות והינו בעל תיק עבודות רלוונטי. 3. סבלנות – מעצב הפנים חייב להיות קשוב לרצונותיכם ועל-כן חייב הוא לביות סובלני וסבלני שכן לא פעם טעמם של לקוחות המעצב ומעצב הפנים עצמו אינם עולים בקנה אחד. במצב שכזה, על בעל המקצוע לשלב בתכנון עיצוב פנים הבית את מיומנותו והידע הנרכש שלו יחד עם רצונות הלקוחות שלו. בכל מקרה, אף אחד אינו מכריח אתכם להפקיד את נושא עיצוב פנים הבית בידיו של מקצוען. יחד עם זאת, מומלץ לבחון את האופציה הזו בטרם החלטה כלשהי.

About the Author

1 thought on “עיצוב בית לפני שיפוץ או מכירה

כתיבת תגובה