עיצוב בתים

שאלות ותשובות  על עיצוב בתים
מיהו מעצב בתים?  מעצב בתים הינו אדריכל או מעצב פנים אשר מלווה את אלו אשר בונים בית חדש או משפצים בית ישן בתהליך של תכנון העיצוב של הבית. זוהי עבודה המתבצעת בשלב הפרה-ביצועי , עבודה שתיקבע  כיצד יראה הבית כאשר יסיים קבלן הבנייה או השיפוצים את עבודתו.

אילו  סגנונות עיצוביים לדוגמא ניתן למצוא בתוך הקטגוריה של עיצוב בתים? עיצוב בתים הוא עולם בלתי  נדלה של אפשרויות עיצוב. החל מסגנונות דרמטיים כמו סגנון הבארוק האפל והגותי, דרך סגנונות מתוחכמים כמו המינימליזם, ההיי טק והארט דקו ועד עירוב בין כמה סגנונות בבית אחד. כמאמר האמרה המפורסמת: באמנות, כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה. דהיינו: הכל מותר בתחום האמנות. עם זאת, על מנת למצוא אדם שמתחבר לאמירתכם ויגרום לחזון האמנותי שלכם לקרום עור וגידים חשוב לאתר מעצבי  בתים או אדריכלים מקצועיים  איתם יש לכם שפה משותפת.

כאשר אתם עובדים עם מעצב פנים מקצועי שהינו גם אדריכל, הוא יכול להוות הלכה למעשה  לקבלן המבצע את כל עבודת השיפוץ שלכם ולהזמין בעצמו את כל נותני השירותים בתהליך של עיצוב הבית. מעצב הפנים יזמין עבורכם מומחה עבודות עץ שיתקין לכם בבית ריצוף, פרגולה, או דקים מעץ. כמו כן הוא יזמין בעצמו את רצפי האבן שיתקינו בביתכם, שיש, קרמיקה או אפילו ריצוף אבן חיצוני.

עיצוב בתים זו עבודה מקצועית שדורשת תיאום בין "זרועות" רבות של בעלי מקצוע בתחומים רבים. לכו על מעצב פנים או אדריכל שיוכל לבצע עבורכם את כל זה!