עיצוב מטבחים

עיצוב מטבח אנגלי או בסגנון איטלקי

המטבח האנגלי הינו מטבח בסגנון כפרי בעל מראה שלו וחמים, מטבחים בסגנון אנגלי שמים את הדגש על פשטות, סדר וארגון במטבח לצד אלמנטים ועיטורים מיוחדים, שימוש בבדים משובצים או פרחוניים, שילוב של צבעים בהירים ורכים ועוד.

מה מאפיין את המטבח האנגלי?

עיצוב המטבח האנגלי משלב דלתות ופרזול יחודיים  גילופים וגימורים מיוחדים בסגנון העיצובי האנגלי אשר יוצרים מראה מיוחד ניתן לצרף למטבח פינת אוכל בעיצוב תואם. המטבח האנגלי מכיל גם כן אביזרים נלווים כמו קנקני זכוכית ומגשים מעוטרים, כלים של עוגיות, ספלים פרחוניים המזכירים את שעת התה הבריטית. כמובן שצבעי המטבח האנגלי הם צבעים בהירים יותר ונוחים יותר לעין, אלה בעיקר צבעים נעימים מאוד כמו לבן ושמנת, תכלת גם כן יכול להיות מעניין מאוד פה. כידוע העיצובים האיטלקיים הם העיצובים המרהיבים והמיוחדים בעולם, איטליה כבירת עולם העיצוב כמובן גם מובילה את תחום עיצוב המטבחים ולכן העיצוב האנגלי איטלקי יקבל תמיד מראה מרשים ובצו האופנה העכשווי, כלומר עיצוב מטבח אנגלי איטלקי הוא עיצוב מודרני מאוד ביחס לאותה התקופה. להלן דוגמאות בפורטל אקרמן מטבחים לעיצובי מטבחים אנגליים .

מטבחים איטלקיים

איטליה נחשבת למובילה בתחום העיצוב העולמי היא גם מתבלטת בעיצוב המטבחים. מה שמאפיין את המטבח האיטלקי הוא השימוש בחומרים איכותיים לצד פונקציונליות ופשטות ושימת דגש על נוחות מירבית.

מטבח איטלקי הינו מטבח גדול ומרווח והנה דוגמא באקרמן מטבחים למטבח איטקלי מודרני בעל משטח עבודה מקסימאלי, החומר הבסיסי ממנו עשוי המטבח הוא עץ בשילוב צבעים מטאליים, מטבחים אלה ידועים בעיצובם הנפלא וברמת הגימור הגבוהה שלהם הם מוכרים ופופולאריים כמעט כמו המאכלים המסורתיים: פסטות, לזניות ועוד מאכלים טובים ומשובחים ממיטב המסורת של המטבח האיטלקי.

לסיכום: שיפוץ ועיצוב המטבח אינו קניה שגרתית אלא השקעה לטווח ארוך, לכן כאשר אתם מחליטים ללכת על מטבח חדש, תבדקו מה סוג המטבח המתאים לכם ותפנו לאנשים ולחברה מקצועיים המתמחים בעיצוב מטבחים.